برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

خرید پودر باریت – فروش پودر باریت(Barite) عمومی

2 سال پیش مواد معدنی تهران   81 بازدید

-- ﷼

  • khrid-podr-barit-frosh-podr-baritbarite-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق


تالک  در قطعات الکتریکی 88385541-021

 باریت ضد اسید و باریت فوق سفید معدنکاوان

باریت ضداسید و باریت فوق سفید معدن کاوان، باریت در صورت داشتن سختی، خلوص و وزن مخصوص بالا (چگالی حدود 4.38)در مقابل آب و اسید بدون واکنش و در اصطلاح، باریت ضد اسید خواهد بود. این نوعباریت به صورت باریت میکرونیزه و باریت سوپرفابن(مش 2500) تولید می‌شود.  قیمت این نوع باریت با توجه به درصد عناصر ونوع استفاده آن در صنعت درخواستی متغیر است و از بهترین باریت های تولیدی کارخانجاتمعدنی فروش باریت و شرکت معدن کاوان است. این نوع باریت با درصد عناصر و آنالیزباریت، میزان درصد خلوص باریت، در اکثر صنایع مهم مانند؛ رنگ سازی، لاستیک وپلاستیک سازی، پزشکی و داروسازی... بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.گروهتولیدی معدن کاوان به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان باریت در ایران، برای پوشش دادنتمامی صنایع، اقدام به خرید کلوخه باریت باکیفیت‌های متنوع از معادن باریت ایراننموده و با خردایش و میکرونیزه نمودن این ماده معدنی نقش اساسی و کاربردی درراستای تولید پودر باریت در تمامی صنایع مرتبط دارد.

با یک مشاورهمناسب از شرکت معدن کاوان، مشتریان محترم می‌توانند با توجه به نوع کاربری باریت درصنعت مورد نظر، از باریت با خواص متناسب با کسب‌وکار خود و قیمت باریت بهره‌مند گردند.

همکار عزیز، جهتدریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید باریت، قیمت باریت و آنالیز باریت، با شماره هاو راه های ارتباطی زیر تماس حاصل بفرمایید:

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان

تلفکس: 66085508-021

تلفن همراه: 7973573-0990, 09907866004

واتس آپ: 7973573-0990

وبسایت:

ایمیل: info@madankavan.com