برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

خرید پودر بنتونیت – فروش پودر بنتونیت (bentonite) عمومی

2 سال پیش مواد معدنی تهران   52 بازدید

-- ﷼

  • khrid-podr-bntonit-frosh-podr-bntonit-bentonite-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

بنتونیت جذبی معدن کاوان با جذب بالای700 مناسب صنایع مختلف

جذب بالای بنتونیت ازخصوصیات اصلی این پودر به شمار می رود که در صورت آگاهی از آنالیز و مشخصاتشیمیایی این ماده می تواند در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی داشته باد. این نوع بنتونیت با توجه به درصد جذب رطوبت وترکیب در صد عناصر آن شناخته می شود. درصد جذب این بنتونیت از 250تا 700متغیر است.و بر این اساس در صنایع مختلف استفاده می‌گردد. جذب آب بنتونیت در بسیاری از صنایعمانند حفاری و عمران بسیار تاثیرگذار است. امکان تولید بنتونیت جذبی به صورتمیکرونیزه و در برخی از صنایع به صورت دانه بندی و گرانول در سایز و اندازه مختلفوجود دارد. این نوع بنتونیت مناسب، ریخته گری، گندله سازی، تصفیه ی عناصر سنگین،صنایع نسوز، ارت، بنتونیت شوینده، بنتونیت بستر حیوانات، بنتونیت بستر گربه و ... می‌باشد.دسته‌بندی بنتونیت جذبی به شرح زیر است:

???? بنتونیت جذب (دانه بندی به صورت میکرونیزه، دانه بندی3-1میلیمتر وبه صورت گرانول)

???? بنتونیت جذب متوسط(دانه بندی به صورت میکرونیزه، دانهبندی3-1میلیمتر و به صورت گرانول)

???? پبنتونیت جذب بالا (دانه بندی به صورت میکرونیزه، دانهبندی3-1میلیمتر و به صورت گرانول)

گروه تولیدی معدن کاوان به‌عنوانیکی از تولیدکنندگان بنتونیت در ایران، برای پوشش دادن تمامی صنایع، اقدام به خریدکلوخه بنتونیت باکیفیت‌های متنوع از معادن بنتونیت ایران نموده و با خردایش ومیکرونیزه نمودن این ماده معدنی نقش اساسی و کاربردی در راستای تولید پودر بنتونیتدر تمامی صنایع مرتبط دارد.

با یک مشاوره مناسب از شرکت معدن کاوان، مشتریان محترم می‌توانندبا توجه به نوع کاربری بنتونیت در صنعت مورد نظرتان، از بنتونیت با خواص متناسب باکسب‌وکار خود و قیمت بنتونیت بهره‌مند گردند.

همکار عزیز، جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید بنتونیت،قیمت بنتونیت و آنالیز ابنتونیت ، با شماره ها و راه های ارتباطی زیر تماس حاصلبفرمایید:

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان

تلفکس: 66085508-021

تلفن همراه: 7973623-0990

واتس آپ: 7973623-0990

وبسایت:

ایمیل: info@madankavan.com