برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

خرید پودر بنتونیت – فروش پودر بنتونیت(Bentonite) عمومی

2 سال پیش مواد معدنی تهران   93 بازدید

-- ﷼

  • khrid-podr-bntonit-frosh-podr-bntonitbentonite-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق


تالک  در قطعات الکتریکی 88385541-021

ب) بنتونیتعمرانی و صنعتی: این نوع بنتونیت با توجه به نوع ترکیب و درصد عناصر می تواند درانواع صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. درصد عناصر، درصد جذب بنتونیت و حد روانیبنتونیت، ویسکوزیته و ایلد بنتونیت می تواند در نوع کاربرد این نوع از بنتونیتتاثیر بسزایی داشته باشد.  رنگ بنتونیت باتوجه به منطقه ی مورد برداشت و نوع مصرف آن متفاوت است  و به همین دلیل می تواند مناسب کار صنایع مختلفاز جمله؛ مناسب کار تولید بتن، بتن پلاستیک، آب بند و بنتونیت سد سازی، بنتونیتحفاری نفت و گاز، بنتونیتحفاری آب، بنتونیت شمع کوبی، بنتونیت API،بنتونیت OCMA باشد. بنتونیت عمرانی، اغلب به‌صورت پودر میکرونیزه تولید می‌گردد. دسته‌بندی بنتونیتعمرانی و صنعتی به شرح زیر است:

???? بنتونیت عمرانی گرید A

???? بنتونیت عمرانی گرید B

گروه تولیدی معدن کاوان به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان بنتونیتدر ایران، برای پوشش دادن تمامی صنایع، اقدام به خرید کلوخه بنتونیت باکیفیت‌هایمتنوع از معادن بنتونیت ایران نموده و با خردایش و میکرونیزه نمودن این ماده معدنینقش اساسی و کاربردی در راستای تولید پودر بنتونیت در تمامی صنایع مرتبط دارد.

با یک مشاورهمناسب از شرکت معدن کاوان، مشتریان محترم می‌توانند با توجه به نوع کاربری بنتونیتدر صنعت مورد نظر، از بنتونیت با خواص متناسب با کسب‌وکار خود و قیمت بنتونیت بهره‌مندگردند.

همکار عزیز، جهتدریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید بنتویت، قیمت بنتونیت و آنالیز بنتونیت، باشماره ها و راه های ارتباطی زیر تماس حاصل بفرمایید:

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان

تلفکس: 66085508-021

تلفن همراه: 7973573-0990, 0990-7866004

واتس آپ: 7973573-0990

وبسایت:

ایمیل: info@madankavan.com