برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

دريل واگن هيدروليك آريوDD50 عمومی

2 ماه پیش تجهیزات معدنی تهران   39 بازدید

-- ﷼

  • dryl-oagn-hydrolyk-aaryodd50-big-0
  • dryl-oagn-hydrolyk-aaryodd50-big-1
  • dryl-oagn-hydrolyk-aaryodd50-big-2
  • dryl-oagn-hydrolyk-aaryodd50-big-3
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

دریل واگن گونه ای از دستگاه حفاری ضربه ای است که پاورهد ان توسط واگن به دکل نصب شده و بر روی دکل به سمت بالا و پایین جابجا می شود. برای افزایش سرعت و راندمان عملیات حفاری و چال زنی این مدل دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه برای عملیات حفر گمانه در معادن، راه‌سازی، تونلینگ، ژئوترمال، سدسازی و …کاربرد دارد. دستگاه دریل واگن در 2 مدل هیدرولیک دیزلی و برقی طراحی وساخته می‌شود.

محصول جدید طراحی شده توسط شرکت مهندسی ایران دریل یکی از انواع دستگاه های حفاری می باشد با یک تفاوت عمده از نظر حرکت و سرعت عمل و اینکه قابلیت ویژه امکان چند منظوره بودن آن می باشد .لازم به ذکر است که کلیه اجزا و قطعات این دستگاه طراحی شده توسط تیم مهندسی ایران دریل بوده و امکان سرویس و نگهداری آن در شرایط معدنی و عمرانی به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

دستگاه دریل واگن هیدرولیک آریو جهت کاربرد های مختلفی استفاده و بهره برداری میگردد عمده مصرف این دستگاه طراحی شده جهت انجام عملیات اکتشافی و حفاری پودری می باشد .عمق حفاری آریو 50 متر و قطر 100 میلیمتر یا 10 سانتی متر می باشد که در مصالح مختلف امکان حفاری را خواهد داشت .

استفاده از غبار گیر یا داست کالکتور می تواند نمونه های خروجی از گمانه را به محل مورد نظر رسانده و توسط اپراتور جمع آوری گردد ، و در مواقعی که داست کالکتور یا سیکلون جمع آوری در کنار دستگاه نصب نباشد اپراتور عملا با جمع آوری ذرات حفاری ( کاتینگ ) در دهانه گمانه امکان ثبت و ذخیره نمونه های خروجی از چال را خواهد داشت.

دستگاه هیدرولیک آریو برای عملیات حفر گمانه در معادن، راه سازی، تونلینگ، ژئوترمال، سدسازی و … کاربرد دارد. با توجه به عدم نیاز به تثبیت دستگاه روی زمین به دلیل وزن نسبتاً زیاد، صرفه جویی قابل توجه ای در زمان اجرای خدمات حفاری بدست می آید. سری آریو در مدل های متفاوت ارائه میگردد ، این مدل امکان تغییر پاور هد و حفر گمانه های مغزه گیری برای معادن سنگ تزئینی نیز وجود دارد ، یعنی در واقع می توان با خرید یک دستگاه به چندین روش مختلف حفاری نمود.

قابلیت و برتری آریو DD50

استفاده از چرخ زنجیر لاستیکی با خدمات پس از فروش

استفاده از موتور 4 سیلندر و 3 سیلندر با توجه به شرایط و سفارش مشتری

استفاده از عامل دوران با توجه به نیاز از گیربکس های ID40 و ID400 و ID100 با توجه به گشتاور و دور مورد نیاز حین عملیات حفاری .

استفاده از دکل با کورس یک و نیم متری برای کوچکی و جابجایی ساده دستگاه.

استفاده از خنک کن روغن الکتریکی 12 یا 24 ولت برای کاهش دمای روغن هیدرولیک سیستم جهت افزایش راندمان.

طراحی کامپکت و فشرده دستگاه با توجه به چیدمان اجزا جهت سهولت حمل و نقل و همچنین سرویس و نگهداری آسان.