برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

شركت ايران دريل طراحي و توليد تجهيزات و ماشين آلات حفاري عمومی

7 ماه پیش تجهیزات معدنی تهران   100 بازدید

-- ﷼

  • shrkt-ayran-dryl-trahy-o-tolyd-tjhyzat-o-mashyn-aalat-hfary-big-0
  • shrkt-ayran-dryl-trahy-o-tolyd-tjhyzat-o-mashyn-aalat-hfary-big-1
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

دریل واگن آریو طراحی شده توسط شرکت مهندسی ایران دریل یکی از انواع دستگاه های حفاری می باشد که شامل  بخش دکل و شاسی و سیستم هیدرولیک و همچنین عامل دوران رادها می باشد که به نام پاور هد یا گیربکس دوران مشهور می باشد. لازم به ذکر است که کلیه اجزا و قطعات این دستگاه بصورت کاملا نو برای اولین بار در ایران تولید و به مشتریان محترم ارائه گردیده است و بعنوان ثبت اختراع در سازمان مالکیت معنوی ثبت گردیده است.

دستگاه دریل واگن هیدرولیک آریو جهت کاربرد های مختلفی استفاده و بهره برداری میگردد عمده مصرف این دستگاه طراحی شده جهت انجام عملیات اکتشافی بوده و حفاری پودری مشهور گردیده است ، عمق حفاری آریو 100 متر و قطر 100 میلیمتر یا 10 سانتی متر می باشد که در مصالح مختلف امکان حفاری را خواهد داشت .

استفاده از غبار گیر یا داست کالکتور می تواند نمونه های خروجی از گمانه را به محل مورد نظر رسانده و توسط اپراتور جمع آوری گردد ، و در مواقعی که داست کالکتور یا سیکلون جمع آوری در کنار دستگاه نصب نباشد اپراتور عملا با جمع آوری ذرات حفاری ( کاتینگ ) در دهانه گمانه امکان ثبت و ذخیره نمونه های خروجی از چال را خواهد داشت.

دستگاه هیدرولیک آریو برای عملیات حفر گمانه در معادن، راه سازی، تونلینگ، ژئوترمال، سدسازی و … کاربرد دارد. با توجه به عدم نیاز به تثبیت دستگاه روی زمین به دلیل وزن نسبتاً زیاد، صرفه جویی قابل توجه ای در زمان اجرای خدمات حفاری بدست می آید. سری آریو در مدل های متفاوت ارائه میگردد که بصورت برق هیدرولیک و برقی دیزلی خواهند بود. حین عملیات حفاری دستگاه دریل واگن آریو به کمپرسور هوای فشرده متصل میگردد که وظیفه کمپرسور خروج ذرات حفاری و همچینین عامل ضربه در چکش DTH داخل چال می باشد.

قابلیت و برتری دریل واگن تمام ایرانی آریو

استفاده از چرخ زنجیر کاملا ایرانی برای اولین بار و ارائه تمامی تست های کنترل کیفی بروی آن در مناطق مختلف معدنی

قلب دستگاه موتور دیزلی دویتس 912 هواخنک می باشد که امکان سرویس و نگهداری در تمام شرایط کشور میسر می باشد.

استفاده از عامل دوران  با توجه به نیاز از گیربکس های ID40  و ID400 و ID100 با توجه به گشتاور و دور مورد نیاز حین عملیات حفاری .

استفاده از سیستم پیشروی قرقره مرکب جهت کاهش استهلاک و افزایش راندمان و نرخ نفوذ سرمته حفاری

استفاده از خنک کن روغن الکتریکی 12 یا 24 ولت برای کاهش دمای روغن هیدرولیک سیستم جهت افزایش راندمان.

طراحی کامپکت و فشرده دستگاه با توجه به چیدمان اجزا جهت سهولت حمل و نقل و همچنین سرویس و نگهداری آسان.