برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

فروش سیلیس عرضه سیلیس ویژه فیلتر شنی برای تصفیه آب عمومی

1 سال پیش مواد معدنی تهران   64 بازدید

-- ﷼

  • frosh-silis-aardh-silis-oizhh-filtr-shni-brai-tsfih-aab-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

 

فرآيند فيلتراسيون به عنوان يكي از مهمترين و شناخته شده‌ترين روش‌هادر تصفيه و زلال سازي مایعات كاربرد دارد. اساس كار صافي‌ها، تصفيه فيزيكي با بهدام انداختن ذرات معلق در لايه‌هاي بستر فيلتر مي‌باشد. آب و یا مایعاتی كه مي‌بايستتصفيه شود، از قسمت فوقاني دستگاه وارد و پس از عبور از لايه هاي بستر صافي وانجام فرآيند زلال سازي، از قسمت زيرين فيلتر خارج مي‌شود

فیلتر شنی دستگاهیاست که با فیلتراسیون فیزیکی آب باعث حذف ذرات معلق موجود در آن نظیر گل، رنگ،مواد آلی، پلانکتون، باکتری ها و ذرات حاصل از خوردگی می شود.فیلترهای شنی کاربردمؤثری در تصفیه مایعات دارند و کاربرد مؤثری در استخرهای شنا، صنایع شیشه، صنایعرنگ، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع شیمیایی، صنایع کاغذ سازی، صنایع فولاد وفلزات، صنایع لاستیک و پلاستیک، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب، کلیه سیستم‌هایحرارتی و برودتی، نیروگاهها، پتروشیمی و پالایشگاهها دارند.

در این دستگاه، آبحاوی ذرات معلق را از بستری از ذرات سیلیس (یا شن) عبور می دهند. در اثر عبور آباز خلل و فرج بین ذرات شن، مواد معلق آب گیر کرده و آب تقریبا عاری از مواد معلق،به دست می آید. فیلتر شنی برای تصفیه آب های سطحی، چاه، دریا ، استخر ها و ...استفاده می شود.

نحوه خرید و ارتباط با شرکت

شرکت زمین کاو

info@zaminkav.com

تلفن: 3-88385541-021

موبایل شرکت: 09365077781