برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

فروش پرلیت و کاربرد پرلیت در مخازن حرارتی و بردوتی عمومی

1 سال پیش مواد معدنی تهران   119 بازدید

-- ﷼

  • frosh-prlit-o-karbrd-prlit-dr-mkhazn-hrarti-o-brdoti-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼

مواد اولیهPerlite سنگهای آتشفشانی می باشند که آنها را بعد از کوبیدن و آسیاب کردن در کورهتا 1000 درجه سانتیگراد حرارت میدهند. این دمای بالا موجب تبخیر مایع موجود درذرات آن شده، در نتیجه حجم این دانه های ریز افزایش یافته، منبسط می گردند و بهصورت پودر خیلی سبک در می آیند.

فروش پرلیت

پودرپرلیت منبسط شده جهت عایق کاربرد بسیار گسترده ای دارد،این ماده را می توان از دمایمافوق سرد یعنی منفی 240درجه سانتیگراد(مخازن اکسیژن،نیتروژن،آرگون،هلیوم و هیدروژن مایع) تا دمای مثبت1100درجهسانتیگراد(کوره ها) استفاده نمود. پرلیت مصرفی جهت عایق دارای دانسیته از 32 تا240 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد،معمولا ضریب انتقال حرارت پرلیت تابعی از دانسیتهآن می باشد

فروش پرلیت

پرلیت در صنایع نفت و گاز بعنوان عایق و پوششی مطمئن و موثربرروی تجهیزات برودتی در داخل مخازن سرد "coldboxes" موجود در پالایشگاه ها، پتروشیمیها و نیروگاه ها و در حجم های خیلی بالاتر در مخازنLNG برای جلوگیری ازتاثیر و نفوذ گرما بداخل مخزن مورداستفاده قرار میگیرد .

شرکت زمین کاو تامین کننده پرلیت مورد نیاز با بهترین کیفیتو وزن مخصوص و دانه بندی استاندارد جهت استفاده در مخازن سردمیباشد.

                                 

نحوه خرید و ارتباط با شرکت

شرکت زمین کاو

info@zaminkav.com

تلفن: 3-88385541-021

موبایل شرکت: 09365077781