برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

فروش کائولن - مصرف کائولن در صنعت لاستیک سازی kaolin عمومی

1 سال پیش مواد معدنی تهران   88 بازدید

-- ﷼

  • frosh-kaeoln-msrf-kaeoln-dr-snaat-lastik-sazi-kaolin-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

فروش کائولن  (kaolin)

كائولن در صنايع مختلفبه عنوان ماده اوليه اصلي و در برخي ديگر به عنوان ماده جنبي در كنار ساير مواد بكار مي‌رود. قيمت مناسب و ويژگي‌هاي اين ماده معدني در هر صنعت جلوه‌هاي خاص خود را دارد.

فروش کائولن .

در صنعت لاستيک سازي كائولنرا به عنوان ماده پرکننده به کار مي برند. كائولن مقاومت در برابر سايش و صلبيت آنرا افزايش مي‌دهد.از كائولن خالص و نرم در لاستيک هاي نرم نظير کاشي هاي لاستيکي وكائولن ناخالص در تهيه در لاستيک هاي سخت نظير پاشنه و کف در کفش ها و لاستيک خودروها استفاده مي شود. مصرف كائولن در صنايع پلاستيك‌ سازي موجب كاهش قيمت لاستيك مي‌گردد.چون كائولن از لاستيك طبيعي و يا الاستومر بسيار ارزانتر است. كائولن مصرفي در صنايع لاستيك از نوع كائولن مرغوب نمي‌باشد. در ايالات متحده امريكا، كائولن مصرفي در اينصنعت از نوع تغليظ شده بوسيله هوا مي‌باشد. در صنايعي كه ذرات درشت مزاحم است مانند صنايع لاستيك كه بوسيله اكستروژن شكل داده مي‌شوند. از كائولن كلسينه شده هم در صنايع لاستيك سازي بعنوان پوشش استفاده مي‌گردد. از خصوصيات عمده كائولن مصرف در صنعت لاستيك سازي اين است كه 99.5 درصدذرات بايد زير 44 ميكرون باشند.

فروش کائولن 

همکار عزیز، جهتدریافت اطلاعات بیشتر در مورد موجودی، قیمت و آنالیز پودر میکرونیزه مورد نظر خود،با شماره ها و راه های ارتباطی زیر تماس حاصل بفرمایید :

 

نحوه خرید و ارتباط باشرکت

شرکت زمین کاو

info@zaminkav.com

تلفن: 3-88385541-021

فکس: 88385096-021

موبایل شرکت: 09365077781