برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

کائولن سفید میکرونیزه معدن کاوان عمومی

2 سال پیش مواد معدنی تهران   76 بازدید

-- ﷼

  • kaeoln-sfid-mikronizh-maadn-kaoan-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

خاک کائولن یا خاک چینی به صورت پودر میکرونیزه در بسیاری از صنایعبه کار می­رود. گروه تولیدی معدن کاوان به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان کائولن درایران، کلوخه کائولن را از بهترین معادن تامین نموده و محصولات خود را در گریدهایمتنوع به شرح زیر تولید می­کند.

- کائولن سفید به دلیل خواص ویژه و قیمتمناسب، در صنایع مختلف به کار می رود. از جمله صنایع کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، چینی صنعتی و الکتریکی ، آجر نما، عایق های حرارتی و نیز تولیدات کشاورزی نظیرکود و سم. از ویژگی های کائولن سفید، دانسیته نسبتاً پایین و سفیدی مناسب بعد ازپخت کائولن می باشد.

- کائولن سفید ممتاز به دلیلدرخشندگی و سفیدی بالا و پوشش دهی بسیار مناسب می­تواند به عنوان جایگزین اکسیدتیتان در رنگسازی استفاده شود. همچنین به عنوان ماده اولیه در تولید محصولاتآرایشی و بهداشتی به کار می­رود. کائولن سفید ممتاز به صورت پودر میکرونیزه فوقالعاده سفید و در مش های مختلف از مش 400 تا مش 2500 تولید می گردد.

-کائولن آلومینا بالا به دلیل درصد بالای اکسیدآلومینیوم، محصولی مناسب برای تولید فرآورده های نسوز، پوشش­ها، عایق ، آجر وصنایع لاستیک سازی، کاغذسازی و تولید نوشت افزار به شمار می­رود. در آنالیز کائولنآلومینا بالا، درصد اکسید آلومینیوم بالاتر از 30 می باشد. ویژگی کائولن آلومینابالا، دانسیته بسیار پایین و سبکی آن است. این محصول به صورت پودر میکرونیزه و درمش های مختلف از مش 400 تا مش 2500 تولید می گردد.

مشتریان محترم می توانند با اخذ مشاوره ازکارشناسان شرکت معدن کاوان و نیز دریافت قیمت کائولن (قیمت روز کائولن)، محصولیمناسب، با توجه به نوع کاربرد کائولن در صنعت موردنظر خود، انتخاب کنند. جهت دریافتاطلاعات بیشتر در مورد خرید کائولن، قیمت و آنالیز پودر میکرونیزه، کافیست با کارشناسانما تماس بگیرید.

 

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان

تلفکس: 66085508-021

تلفن همراه: 09907866004

واتس آپ: 09109525342

وبسایت:

ایمیل: info@madankavan.com