برای دسترسی سریعتر به بهترین معاملات ورود کنید. اگر حساب کاربری ندارید اینجا کلیک کنید.

کائولن معدن کاوان در لاستیک سازی و پلاستیک سازی عمومی

2 سال پیش مواد معدنی تهران   272 بازدید

-- ﷼

  • kaeoln-maadn-kaoan-dr-lastik-sazi-o-plastik-sazi-big-0
موقعیت: تهران
قیمت: -- ﷼ قابل توافق

پودر میکرونیزه کائولن یکی از پرکننده­های معدنی مهم در بسیاری ازصنایع از جمله صنعت لاستیک سازی و پلاستیک سازی می باشد. گروه تولیدی معدن کاوانبه عنوان یکی از تولید کنندگان کائولن در ایران، انواع کائولن مورد نیاز صنایع مختلفرا تولید و عرضه می­کند. کاربرد کائولین به عنوان پر کننده در لاستیک و پلاستیک ، موجببهبود خصوصیات فیزیکی و مکانیکی و مقاومت در برابر اصطکاک و سایش می شود. در تولیدبسیاری از محصولات بر پایه پلاستیک و پلیمر از جمله پلی استر و پی وی سی (PVC)  از کائولن استفاده می­شود. همچنین کائولن بهمنظور تولید تایر خودرو، لنت ترمز و انواع قطعات لاستیکی به کار می­رود.

- افزودنپودر کائولین معدن کاوان به لاستیک موجب افزایش مقاومت در برابر اصطکاک، استحکامکششی، مقاومت در برابر سایش و دوام و طول عمر آن خواهد شد.

- کائولن میکرونیزه معدن کاوان موجب کاهش قیمت تمامشده محصولات لاستیکی می شود. زیرا کائولن می تواند جایگزین مناسبی برای لاستیکطبیعی ، الاستومر ، کربن سیاه و نیز رزین های گران قیمت باشد.

- کائولن سفید معدن کاوان به دلیل درخشندگی وبراقیت مناسب ، می تواند به عنوان رنگدانه ، سفیدکننده و کاهش دهنده مصرف پلیمر درصنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد.  

مشتریان محترم می توانند با اخذ مشاوره ازکارشناسان شرکت معدن کاوان و نیز دریافت قیمت کائولن (قیمت روز کائولن)، محصولیمناسب، با توجه به نوع کاربرد کائولن در صنعت موردنظر خود، انتخاب کنند. جهت دریافتاطلاعات بیشتر در مورد خرید کائولن، قیمت و آنالیز پودر میکرونیزه، کافیست با کارشناسانما تماس بگیرید.

 

پل های ارتباطی با شرکت معدن کاوان

تلفکس: 66085508-021

تلفن همراه: 09907866004

واتس آپ: 09109525342

وبسایت:

ایمیل: info@madankavan.com